Wprowadzanie produktu

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w skutecznym wprowadzaniu produktów na rynek. Współpracowaliśmy zarówno z krajowymi, jak i zagranicznymi producentami.

Wprowadzanie produktu na rynek

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w skutecznym wprowadzaniu produktów na rynek. Współpracowaliśmy zarówno z krajowymi, jak i zagranicznymi producentami. Jesteśmy współtwórcą samozaciskowych stojaków choinkowych, które przez długi czas były produkowane przez naszą firmę w Polsce. W 2015 roku współtworzyliśmy i koordynowaliśmy produkcję stojaka choinkowego "Galaxy" w Chinach, który otrzymał prestiżowe nagrody designerskie.

Bazując na naszym doświadczeniu, w 2016 roku udziałowcy firmy Kamai założyli biuro projektowe Vedaco Sp. z o. o., które zajmuje się szeroko rozumianym projektowaniem. Firma współpracuje z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju przy projektowaniu urządzeń dwuekranowych (smartfon, laptop). Z firmą Vedaco związani są pracownicy akademiccy Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej czy Innovative Technology Instytute. Vedaco za jakość świadczonych usług zostało m.in. nominowane do Made In Poland 2020!

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu kompleksowe podejście w projektowaniu, jak również stworzenie całościowej identyfikacji wizualnej produktu. Dodatkowo oferujemy opracowanie działań i strategii marketingowej, jak również budowanie kanałów sprzedażowych!

Posiadamy zasoby, które umożliwiają nam wizualizację konceptów, prototypowanie w technologii 3D, jak również wykonanie produkcji niskoseryjnej.
Oferujemy kompleksowe podejście – od wizualizacji konceptów, po prototypowanie i produkcję niskoseryjną.

Prototypowanie

Zanim wyprodukujemy właściwy produkt, na etapie projektowania warto stworzyć jego prototyp. Dzisiaj technologia druku 3D umożliwia prototypowanie niskim kosztem i małym nakładem czasowym! Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i zaawansowanych drukarek, prototypy mają odpowiednie właściwości i wiernie odzwierciedlają projekt! Oferujemy:

  • dokładną analizę wymagań klienta
  • doradztwo w aspekcie prototypowania
  • wstępną koncepcję wykonaną w technologii 3D
  • dobór właściwych materiałów
  • druk 3D

Produkcja niskoseryjna

Czasami w produkcji bywa tak, że konieczne jest dostarczenie specjalnych części wedle ściśle określonej specyfikacji. Dzieje się tak głównie w przypadku limitowanych modeli maszyn, samochodów itd. W większych fabrykach stosowanie produkcji niskoseryjnej może być problematyczne, gdyż wymaga przearanżowania całej linii produkcyjnej, co generuje duże koszty. Dla producenta taki zabieg będzie wielce nieopłacalny, ponieważ jego efektem ma być np. tylko kilkadziesiąt sztuk danego produktu.


Tutaj z pomocą przychodzi technika druku 3D, która w łatwy i szybki sposób pozwala wykorzystać zaawansowane technologie cyfrowe oraz stworzyć dowolną ilość produktu. Przygotowanie takiej produkcji niskoseryjnej nie generuje dużych kosztów!

Projektowanie

Druk 3D to technologia coraz chętniej wykorzystywana w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Trzeba jednak wiedzieć, że odpowiednie przygotowanie elementu do takiej formy druku wymaga specjalnych umiejętności i niezbędnej wiedzy. To właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy nie tylko gwarantują wysoką jakość usługi, ale także służą profesjonalną radą na każdym etapie procesu.

Niewątpliwą zaletą druku 3D jest możliwość stworzenia dowolnego kształtu. Aby było to jednak możliwe, trzeba przygotować projekt, który będzie charakteryzowała odpowiednia specyfikacja! Zapewniamy szerokie spektrum usług w tym zakresie! Przygotowujemy produkty do druku, jak również projektujemy je od zera z uwzględnieniem wytycznych od klienta.

Specjalizujemy się także w projektowaniu dla druku 2D. Przygotowujemy projekty: opakowań oraz broszur handlowych, jak również opracowujemy całościowe identyfikacje wizualne produktu/linii produktów!

Analiza produktu i konkurencji

Dobry projekt to bez wątpienia połowa sukcesu w produkcji! Pamiętajmy jednak, że aby efekt finalny wypełnił założenia sprzedażowe, produt musi być również konkurencyjny na rynku!

Ze względu na nasze duże doświadczenie w doradztwie biznesowym, jedna z naszych usług to także kompleksowa analiza biznesów pod kątem konkurencji. Sprawdzamy, czy dany pomysł ma szansę na powodzenie, a w razie potrzeby kierujemy projekt na właściwie tory!